ZVOĽ SI UMENIE!

Rodinný program k výstave Moc bezmocných

Ako vyzerali voľby počas komunizmu, z koľkých strán si mohli ľudia vyberať - a mohli si vôbec vyberať? Voliť sa však dá nielen politická strana. Volíme a rozhodnujeme sa každý deň: čo si ráno oblečieme, čo budeme robiť, akú výstavu si pozrieme, ako niekoho potešíme. Môžeme si zvoliť napríklad aj to, akú náladu budeme mať?

Sobota 29. 2. 2020 o 10:00
Prihlášky: vzdelavanie@kunsthallebratislava.sk 
Vstupné: 3 euro/ dieťa (rodičia majú voľný vstup)

Ako vyzerali voľby počas komunizmu, z koľkých strán si mohli ľudia vyberať - a mohli si vôbec vyberať? Voliť sa však dá nielen politická strana. Volíme a rozhodnujeme sa každý deň: čo si ráno oblečieme, čo budeme robiť, ako niekoho potešíme. Môžeme si zvoliť napríklad aj to, akú náladu budeme mať? 

Pridajte sa k nám na naše pravidelné rodinné workshopy, ktoré sa konajú k výstavám v KHB. Spoločne na nich s deťmi, rodičmi či starými rodičmi cez vlastnú skúsenosť objavujeme svet súčasného umenia a vlastnej tvorivosti, ktorá nás sprevádza každodenným životom. Rodinné programy navštevujú pravidelní, nepravidelní aj občasní návštevníci a návštevníčky a vždy sa nájde niekto, kto k nám zavíta po prvýkrát. Na každého z vás sa tešíme! 


Workshop pre rodiny na výstave Moc bezmocných
Sobota 29. 2. 2020 o 10:00
Prihlášky s uvedením mena + veku dieťaťa prosím posielajte na adresu: vzdelavanie@kunsthallebratislava.sk, počet miest je limitovaný. 
Vstupné: 3 euro/ dieťa (rodičia majú voľný vstup)