Umenie pre verejný priestor

Pravidelný formát moderovaných diskusií v koncepcii Niny Augustínovej bude pokračovať v predvianočnom vydaní a predstaví novú obrázkovú publikáciu Bratislava – čarovná metropola. Vydajte sa spolu s nimi na prvú jazdu čarovným bratislavským metrom!

Z knihy Bratislava - čarovná metropola
Ilustrovala Simona Čechová

12. 12. 2018 (Streda)
18:00
Kunsthalle KLUB
Vstup voľný

Hosťami predvianočného vydania moderovanej diskusie Niny Augustínovej budú spisovateľ Michal Hvorecký, ilustrátorka Simona Čechová a knižný vydavateľ Peter Michalík, ktorí v spoločnom rozhovore predstavia novú obrázkovú publikáciu Bratislava – čarovná metropola. Vydajte sa spolu s nimi na prvú jazdu čarovným bratislavským metrom!

 

Anotácia knihy: Naše mesto na Dunaji si zaslúži obrázkovú knihu. Chýbala nám, a tak sme dali hlavy aj ruky dokopy a vytvorili ju. Pretože živá metropola rozpráva príbehy. Nezáleží na tom, odkiaľ si, ale či máš mesto, v ktorom žiješ, pracuješ alebo chodíš do školy, rád, a chceš ho zmeniť k lepšiemu. Vydaj sa s nami na prvú jazdu čarovným bratislavským metrom!


Umenie pre verejný priestor je pravidelný cyklus moderovaných diskusií v koncepcii Niny Augustínovej. Jeho zámerom je divákom predstaviť aktivity hostí a organizácie z oblasti umenia a public art iniciatív.